Czystość w gastronomii

Czystość w gastronomii – podstawą sukcesu

Absolutna czystość w gastronomii, utrzymywanie wysokich standardów higienicznych w miejscach, gdzie przechowywana i przygotowywana jest żywność, to podstawa sukcesu każdej restauracji. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się odpadki spożywcze, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż zaczną się gromadzić szkodniki i gryzonie. Jak temu zapobiec?

Sideris – pomagamy w utrzymaniu czystości

Obiekty gastronomiczne narażone są na wzmożoną obecność szkodników, insektów i gryzoni. Wszędzie tam, gdzie pojawia się żywność, obecni są też intruzi. Ze względu na konieczność utrzymania wysokich standardów higienicznych, korzystne jest stałe monitorowanie obiektów gastronomicznych pod względem obecności na ich terenie szkodników.

Nasza firma specjalizuje się w nadzorowaniu pod względem czystości od szkodników obiektów użyteczności publicznej, w tym gastronomii. Wdrożony przez nas Elektroniczny system nadzoru DDD jest niezawodny i gwarantuje Państwu stały monitoring obiektu. Przystępujemy do działania,  gdy tylko okazuje się, że jest taka konieczność. Wówczas przystępujemy do zastosowania skutecznych metod zwalczania szkodników, przy użyciu optymalnie dobranych środków chemicznych. Nasze działania są skierowane na dany typ szkodnika, jaki zagraża czystości Państwa otoczenia. Sideris– skorzystaj z naszych usług, bo nam nic się nie wymknie!

Pluskwy, szczury, komary – walczymy z nimi skutecznie

Doskonale radzimy sobie ze wszystkimi szkodnikami, które mogą zagrażać wysokim standardom higienicznym, niezbędnym w obiektach gastronomicznych. W tego typu miejscach, jedna wpadka higieniczna, czy obecność nawet najmniejszego szkodnika, zagraża renomie całej restauracji i powoduje, iż w razie pojawienia się intruzów, obiekt traci na popularności.

Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia nabytego przez pracowników naszej firmy, którzy zastosują optymalne rozwiązania na Państwa problemy.

Tak dobierzemy środki chemiczne, by całkowicie wytępić pluskwy gromadzące się w miejscach z żywnością. Założymy pułapki na szczury i wykonamy deratyzację, a gdy komary rozpoczną inwazję i zaczną odstraszać gości, zaproponujemy zamgławianie, skutecznie eliminując problem latających insektów.

Do spraw związanych z utrzymaniem wysokich norm higienicznych w obiektach gastronomicznych podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i starannością. Wiemy, że czystość obiektu od szkodników biegających i latających gwarantuje jego biznesowy sukces. Dlatego polecamy naszą firmę jako wyspecjalizowaną jednostkę do walki z gryzoniami i innymi szkodnikami. Sideris – zaufaj naszej wiedzy!