Dezynsekcja

Dezynsekcja, tępienie szkodliwych owadów, ich jaj i larw

Dezynsekcja jest ważnym czynnikiem działania w procesie walki ze szkodnikami. Klienci decydują się na nią, gdy czują się bezsilni wobec szybko rozmnażających się owadów, składających jaja i larwy. W takiej sytuacji nasi Klienci są po prostu bezsilni. Co robić gdy zagrożenie przerasta możliwości działania?

 Sideris – strażnicy higieny, którym nic się nie wymknie!

Przerażeni Klienci nie wiedzą co robić, wpadają w panikę i najpierw sami decydują się na walkę ze szkodnikami. Gdy ich starania okazują się bezskuteczne, zaczynają szukać specjalistów. I słusznie. Tylko wyszkolona, wykwalifikowana kadra firm deratyzacyjnych jest w stanie poradzić sobie z małym, lecz szybko zwiększającym swoje szeregi wrogiem. Jesteśmy właśnie takim oddziałem do działań specjalnych.

Jednym z zadań, z którym nasza firma radzi sobie doskonale jest dezynsekcja, polegająca na tępieniu szkodliwych owadów, zwłaszcza much, komarów, pcheł, wszy, czy karaluchów. Świetnie radzimy sobie z problemem, bo wiemy, że ważne jest także, aby skutecznie usunąć nie tylko biegające pasożytnicze stawonogi, ale także złożone przez nie jaja i larwy. Wszelkie nasze działania podyktowane są koniecznością zachowania najwyższych norm higieny i czystości zarówno w mieszkaniach naszych Klientów indywidualnych, jak i w przedsiębiorstwach, firmach i innych ośrodkach użyteczności publicznej.

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, która piąty rok, w sposób profesjonalny zajmuje się zwalczaniem owadów i wszelkich szkodników, zagrażających szeroko pojętej higienie. Zajmujemy się zwalczaniem szkodników, z nami Klienci mogą czuć się niezagrożeni i w stu procentach bezpieczni.

Dezynsekcja – tak, ale jak?

Istnieje wiele metod wykonania skutecznej dezynsekcji. Jedną z nich jest zastosowanie środków fizycznych, takich jak para, ogień, gorące powietrze, czy tez promieniowanie UV. Inną metodą jest działanie mechaniczne, polegające na wyłapywaniu, oczyszczaniu oraz ewentualnym wytrzepywaniu szkodników oraz chemiczne, w którym stosowane są środki owadobójcze. Wyspecjalizowane jednostki  przeprowadzają także deratyzację metodę biologiczną, w której szkodniki zwalcza się przy pomocy innych żywych organizmów. Stosowana jest również, szczególnie w odniesieniu do żywności magazynowanej, dezynsekcja opryskowa. Metoda ta skupia się na starannym oprysku odpowiednio dobranym do danego typu szkodników preparatem chemicznymi. To działa!

Jesteśmy firmą, która profesjonalnie zajmuje się dezynsekcją, działamy sprawnie, szybko, skutecznie i kompleksowo. Błyskawicznie pojawiamy się tam, gdzie zagrożony jest wysoki standard higieny i przeciwdziałamy temu! Sideris – nam nic się nie wymknie!