Eliminacja zanieczyszczeń w rolnictwie

Eliminacja zanieczyszczeń w rolnictwie

Pojawiające się zanieczyszczenia w rolnictwie szkodzą jakości oraz bezpieczeństwu produktów, które zostały wcześniej zmagazynowane. Właściciele magazynów często nie radzą sobie z problemem, który jeśli się pojawi – napiętrza się i rozrasta w szybkim tempie. Co zrobić aby temu zapobiec?

Działamy skutecznie – Sideris

Nasza firma zatrudnia tylko wysoko wykwalifikowanych fachowców, doskonale znających metody działania pomagające wyeliminować wszelkie zanieczyszczenia występujące w rolnictwie. Nasze skuteczne procedury oddziałują na wszystkie istniejące formy zanieczyszczeń. Poddają się nim również szkodniki zagrażające jakości przechowywanych w magazynach produktów. Staramy się, by higiena w silosach, spichlerzach, czy też młynach utrzymana została na najwyższym, europejskim poziomie. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów.
Eliminujemy zanieczyszczenia
Zapewniamy eliminację wszystkich istniejących w rolnictwie form szkodników oraz zanieczyszczeń, które wpływają na jakość produktów. Misją naszej firmy, którą wypełniamy z najwyższą starannością jest oczyszczanie obiektów rolniczych poprzez oprysk, zamgławianie termiczne oraz fumigację fosforowodorem. Czynności te, odpowiednio dobrane pod kątem występującego czynnika stosujemy zawsze, gdy zagrożona jest higiena obiektu, magazynu, czy silosu.

Zwalczamy szkodniki w rolnictwie i przemyśle – Sideris

Zwalczamy szkodniki – owady i gryzonie. Jedną z metod walki jest fumigacja, polegająca na użyciu substancji chemicznych w postaci pary, dymu lub gazu. Preparatem stosowanym przez nas jest fosforowodór. Metoda fumigacji z zastosowaniem specjalnego namiotu jest skuteczna w przypadku szkodników zboża i pasożytujących w produktach żywnościowych. Należy pamiętać, że fumigant jest trujący zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, stąd konieczność wynajęcia wyspecjalizowanej firmy, jaką jest Sideris. Po wykonanym zabiegu dokładnie wietrzymy fumigowane pomieszczenie, by nic nie zagrażało ludzkiemu życiu i zdrowiu.