deratyzacja

Idzie wiosna, pomyśl o deratyzacji

Zbliża się wiosna, za oknami coraz wyższe temperatury sprzyjające pojawianiu się szkodników. To czas, kiedy nasze domostwa mogą być atakowane przez szczury i myszy. Jak zaradzić temu problemowi?

Deratyzacja – szybka pomoc w biegającej sprawie

Kiedy za oknami zrobi się ciepło, nasze ogrody, ale i domy mogą być odwiedzane przez szkodniki, jakimi są szczury i myszy. Warto zabezpieczyć się przed ich obecnością oraz na wypadek pojawienia się biegającego problemu.

Szczury i myszy, żywiące się odpadkami, buszujące w śmietnikach i innych miejscach niskohigienicznych, przenoszą groźne dla zdrowia choroby i bakterie je powodujące. Dlatego tak ważne jest szybkie reagowanie i pozbycie się problemu. Pytanie jak to zrobić?

Najskuteczniejszą metodą zwalczania tego typu szkodników jest deratyzacja, polegająca na zwalczaniu gryzoni poprzez stosowanie środków chemicznych, fizycznych, czy też biologicznych. Metody jest wiele, jednak najczęściej spotykanymi są wykorzystujące zatruty pokarm oraz pułapki.

Zatrudnij fachowca – działa szybko, skutecznie i sprawnie!

Jeśli problem ze szczurami i myszami nabiera olbrzymich rozmiarów, a sami Państwo nie dają sobie rady ze skutecznym ich tępieniem, warto skorzystać z pomocy naszej firmy.

Profesjonalnie zajmujemy się zwalczaniem wszystkich typów szkodników, na każdym etapie ich rozwoju. Z powodzeniem przeprowadzimy w Państwa domu lub obiekcie użyteczności publicznej zabieg deratyzacji. Nasi fachowcy wiedzą jak i gdzie ustawić odpowiednio szybko działające środki chemiczne, by pozbyć się problemu na długi czas.

Najważniejsza dla nas jest higiena, dlatego z tak dużą starannością dbamy o jej najwyższe normy, dla bezpieczeństwa i komfortu życia naszych Klientów. Wykonujemy szereg zabiegów, które sprzyjają utrzymaniu czystości domu, obiektu i otoczenia. Deratyzacja dla nas ma sens, gdyż jest procesem skutecznym.

Wiemy, że wysoki stopień higieny jest konieczny dla utrzymania dobrego zdrowia. Dbamy o dobro naszych Klientów, dlatego zachęcamy do skorzystania ze zdobytego przez nas przez lata doświadczenia w tym zakresie. Sideris,  nam nic się nie wymknie!