jak odstraszać komary

Komary nie muszą być zmorą letnich wieczorów

Któż z nas nie doznał przykrego ukłucia komara? Na samą myśl o brzęczących owadach wielu z nas dostaje gęsiej skórki. Jak skutecznie walczyć z latającymi szkodnikami?

Sideris – skutecznie odkomarzamy

Zajmujemy się skutecznym zwalczaniem komarów i meszek. Działamy szybko i sprawnie łącząc wszystkie istniejące metody walki z nimi. Każdorazowo przeprowadzamy wizję lokalną na terenie wskazanym przez Klienta i decydujemy o zastosowaniu najlepszej do danego terenu techniki odkomarzania.

Warto zaufać specjalistom naszej firmy, ponieważ problemem uciążliwych komarów zajmujemy się profesjonalnie i kompleksowo. Gwarantujemy, że dzięki naszej pracy teren wokół Waszego domu oraz jego wnętrze zostanie oczyszczone z zagrażających higienie komarów, meszek i innych latających intruzów.

Nasze działania są skuteczne. Dbamy także o to, by insekty nie powracały na teren domostwa naszych Klientów. Tępimy komary we wszystkich ich stadiach rozwoju. Dobrana przez nas optymalna metoda działania powoduje, iż komary i meszki niezdolne są do dalszego rozmnażania się, przez co owady tracą zdolność namnażania się na danym terenie.

Metody stosowane przez naszą firmę są skuteczne przez dłuższy okres czasu, nawet do kilku miesięcy, dzięki czemu Klienci uwolnieni są od komarów nawet przez całe lato. Czy nie brzmi to wspaniale?

Skutecznie zamgławiamy

Sideris – jesteśmy specjalistami w dziedzinie skutecznego zwalczania owadów, insektów i szkodników. W sowich działaniach stosujemy między innymi metodę zamgławiania, polegającą na rozprzestrzenianiu na danym terenie delikatnej mgiełki, która następnie wnika w istniejące szczeliny, likwidując komary we wszystkich stadiach ich rozwoju. Metodę tę stosujemy na elewacji budynków mieszkalnych Klientów oraz w obrębie 30 metrów wokół niego. Stosowane przez nas zamgławianie likwiduje problem z uciążliwymi komarami nawet na 3-5 tygodni.

Dzięki naszej rozległej wiedzy i doświadczeniu w tym roku lato może być dla Was udane, a komary nie muszą być zmorą letnich wieczorów! Uwolnimy zarówno Wasze domy, jak i przyległe ogrody od latających i jakże dokuczliwych owadów. Sideris Nam nic się nie wymknie!