fumigacja

Masz problem ze szkodnikami? Skorzystaj z metody fumigacji

Zwalczanie szkodników wymaga zaangażowania wyspecjalizowanych jednostek oraz zastosowania skutecznych metod działania. Wybór tej jednej – najlepszej – jest niezwykle istotny i może uchronić dobytek Klienta przed utratą wysokich standardów higieny i czystości. Fumigacja – czym jest i jak działa…

Sideris – jednostka do walki ze szkodnikami

Nasza firma zapewnia Klientom skuteczne pozbycie się problemu ze szkodnikami poprzez eliminację wszystkich istniejących form zanieczyszczeń.

Szczególnie palący problem występuje w rolnictwie, gdzie zanieczyszczenia i szkodniki mogą i bezpośrednio wpływają na jakość i wartość przechowywanych produktów. Silosy, magazyny, młyny i spichlerze mogą być zagrożone istnieniem szkodników, dlatego z wielką starannością i z zastosowaniem sprawdzonych, wypracowanych przez lata działalności metod, pomagamy naszym Klientom w pozbyciu się tego problemu. W miejscach przechowywania żywności najwyższe standardy higieny muszą być i dzięki skutecznemu działaniu naszej firmy, są utrzymywane.

Fumigacja – skuteczne uderzenie w biegający problem

Prowadzimy zabiegi fumigacji, polegające na zwalczaniu szkodników – zarówno owadów, jak i gryzoni. W tej metodzie walki z nimi stosujemy substancje chemiczne, które mogą przybrać formę dymu, pary lub gazu. Stosowanym przez nas środkiem – fumigantem jest fosforowodór.

Fumigacja fosforowodorem jest skuteczną metodą unicestwiania szkodników zboża oraz pasożytujących w innych produktach żywnościowych. Zastosowanie znajduje także w obiektach, w których żywność jest przechowywana. Cenna informację jest ta, iż gazowane fosforowodorem towary nie ulegają żadnym, najmniejszym zmianom, natomiast dla owadów, zwierząt i ludzi fumigant ten jest szkodliwy, rzec można nawet – trujący. Dlatego też do tego typu zabiegów należy każdorazowo wynająć wyspecjalizowaną w tym zakresie firmę, która po fumigacji zadba o dokładne wywietrzenie towarów i budynków. Podczas procesu wietrzenia, następującemu po fumigacji, trujący fosforowodór uwalniany jest do atmosfery i tam ulega całkowitemu rozproszeniu.

Samą fumigacje najczęściej stosuje się poprzez tak zwane namiotowanie, czyli szczelne zamknięcie danego obszaru w jednym, nieprzepuszczalnym opakowaniu. Dopiero do niego przesyłany jest fumigator. Metoda ta znalazła szerokie zastosowanie, prawidłowo przeprowadzona jest skuteczna i bezpieczna.

Dbając o bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych, mając na uwadze zachowanie najwyższych norm proceduralnych, polecamy działania naszej firmy w tym zakresie. Prowadzimy fumigacje fosforowodorem, gdyż wierzymy w jej skuteczność i neutralne działanie na produkty żywnościowe. Doświadczenie i wiedza zdobyte na rynku DDD procentują starannie i fachowo wykonywanymi zabiegami. Sideris – nam nic nie się nie wymknie! http://www.sideris.com.pl/.