odkomarzanie warszawa mazowieckie

Odkomarzanie, już teraz przygotuj się na sezon letni

Zima w pełni, ale większość z nas na samą myśl o brzęczących latem nad uchem komarach dostaje gęsiej skórki. Jak pozbyć się prawdziwego wroga letnich wieczorów? Wreszcie co zrobić, by intruz nie powrócił?

Sideris – uwolnimy Cię od szkodników

W sposób profesjonalny i kompleksowy dbamy o to, by Wasze domostwo i teren wokół niego wolne były od szkodników zagrażających zdrowiu, higienie i czystości. Działamy zawsze zgodnie z obowiązującymi normami, które są bezpieczne  dla organizmów żywych oraz dla ich otoczenia. Jesteśmy szybcy, skuteczni i dbamy o wysokie standardy higieniczne.

Odkomarzamy jak nikt inny

Nasza firma skutecznie zwalcza komary i inne, podobne do nich owady, takie jak na przykład równie dokuczliwe meszki. Istnieje wiele technik zwalczania szkodników, co ważne – są one możliwe do połączenia dla zwiększenia siły rażenia. Każdorazowo jednak wybór techniki odkomarzania powinien być uzależniony od lokalizacji oczyszczanej powierzchni i naturalnych warunków środowiska.

Nasza firma zajmuje się tępieniem komarów występujących we wszystkich stadiach – od larw po osobniki dorosłe. Zawsze precyzyjnie dobieramy metodę działania. Dbamy o to, by nie tylko wyniszczyć  szkodniki, zależy nam także na tym, by nie powróciły one do domostwa Klientów. Stosowana metoda niszczenia może także spowodować  niezdolność do dalszego rozmnażania latających szkodników, co zapobiegnie ich namnażaniu. Dobrą wiadomością jest to, że skutki i efekty odkomarzania mogą utrzymać się nawet do kilku miesięcy, uwalniając Klientów od dokuczliwych insektów.  Decyduje o tym rodzaj zastosowanego preparatu chemicznego. Choć za oknami zima, już teraz warto pomyśleć o przeprowadzeniu w najbliższej przyszłości tego zabiegu.

Zamgławianie – skutecznie i na długi czas

Wśród metod walki z komarami znajduje się zamgławianie, polegające na stworzeniu i rozprzestrzenieniu drobnej mgiełki. Jej zadaniem jest wniknięcie w każdą, nawet najdrobniejszą szczelinę, by zlikwidować wszystkie, także dorosłe osobniki komarów. Podczas zastosowania zabiegu zamgławiamy elewację budynku oraz przyległy 30 metrowy pas wokół niego. Jest to metoda skuteczna, uwalniająca Klientów od latającego problemu na okres 3-5 tygodni. Warto zatem sprawdzić skuteczność tej metody!

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy raz na długi czas pozbędą się dla Was komarów. Dzięki nam letnie, ciepłe wieczory w przydomowych ogrodach przestaną być problemem i próbą bezskutecznego odganiania latających, dokuczliwych wrogów. Nam nic się nie wymknie – Sideris.