odkomarzanie ddd warszawa

Odkomarzanie – skuteczną walką z koszmarem letnich wieczorów

Bzyczenie, ukłucia i… dokuczliwe swędzenie – kto tego nie zna? Wysokie temperatury sprzyjają pojawianiu się komarów, które skutecznie uprzykrzają nam letnie wieczory. Jak pozbyć się latających intruzów?

Zwalczamy komary i meszki

Jesteśmy firmą, która w sposób profesjonalny zajmuje się zwalczaniem insektów latających, zwłaszcza komarów i meszek. Aby zapoznać się z problemem, odwiedzamy Klientów na ich posesjach i przeprowadzamy tak zwaną wizję lokalną. Po przeanalizowaniu sytuacji proponujemy Klientom wybraną i rekomendowaną przez nas metodę walki z owadami latającymi.

Komary oraz meszki w znaczący sposób obniżają standardy higieniczne miejsc, w których występują. Nasi wysoko wyspecjalizowani fachowcy tak dobierają odpowiednią metodę odkomarzania, aby dzięki niej cały teren wokół domu Klientów, a także jego wnętrze na długo zostało oczyszczone i uwolnione od insektów.

Działamy skutecznie. Zależy nam na eliminacji i wytępieniu komarów we wszystkich stadiach ich rozwoju. Powodujemy, iż zarówno komary, jak i meszki nie są zdolne do rozmnażania się. Sposób ten gwarantuje, że owady nie mogą namnażać się na oczyszczonym terenie.

Stosujemy niezwykle skuteczne metody walki z komarami, po zastosowaniu których domy i posesje Klientów wolne są od owadów przez długi czas, określany nawet do kilku miesięcy. Jeśli Klienci zgłoszą się do nas w odpowiednim momencie, całe lato może być dla nich spokojne i wolne od komarów!

Zamgławianie – skuteczną walką z owadami

Metody działania naszej firmy są skuteczne i długotrwałe. Jedną z metod stosowanych przez nas jest zamgławianie, które polega na dokładnym rozprzestrzenieniu na danym terenie delikatnej mgiełki. Ta z kolei wnika we wszystkie napotkane na swojej drodze szczeliny, dzięki czemu likwiduje komary i to we wszystkich stadiach ich rozwoju!

Zamgławianie stosowane jest przez nas na elewacjach budynków mieszkalnych oraz w obrębie 30 metrów wokół domów. Po wykonaniu zabiegu zamgławiania Klienci odczuwają ulgę i spokój od komarów i meszek przez okres 3 do nawet 5 tygodni.

Odkomarzamy, gdyż jest to skuteczna metoda walki z koszmarem letnich wieczorów – komarami. Sideris… i nic się nie wymknie!