Odławianie dzikich zwierząt

Odławianie dzikich zwierząt w domach Klientów indywidualnych

Coraz częściej, w sezonie wiosennym, dzikie zwierzęta zaczynają pojawiać się w obrębie ludzkich domostw. Taka sytuacja jest niebezpieczna dla zdrowia człowieka, gdyż dziko żyjące zwierzęta mogą przenosić groźne dla ludzi bakterie chorobotwórcze i choroby. Odławianie jest najskuteczniejszą metodą na pozbycie się problemu.

Pozbądź się dzikich zwierząt – przenoszą groźne choroby

Wysokie temperatury sprzyjają pojawianiu się dzikich zwierząt na terytorium życia człowieka. Niestety z uwagi na to, iż są one źródłem groźnych chorób, stanowią zagrożenie dla ludzkiego zdrowia, a nawet życia. Zanieczyszczenia i odchody piętrzą się, a Klienci indywidualni czuja się jak w potrzasku – nie wiedzą co z tym faktem zrobić.

Często zdarza się, że na prywatne posesje przedostają się dzikie zwierzęta, zwłaszcza koty, które przenoszą na sobie dużo więcej insektów, niż na przykład ich udomowieni kuzyni. Dzikie zwierzęta grasujące po prywatnych posesjach są agresywne i niebezpieczne dla domowników. Życie pokazuje, że najczęstszym miejscem, w którym zwierzęta buszują, są przydomowe śmietniki i wszelkiego rodzaju składowiska odpadów. Dzikie zwierzęta, zwłaszcza koty, roznoszą po ogrodzie i przydomowych terenach odpadki, zaburzając utrzymywany dotąd wysoki poziom higieny. Zatem odławianie dzikich kotów jest istotne z punktu widzenia higieny, ale i bezpieczeństwa naszych Klientów.

Odławiamy dziko żyjące zwierzęta – dla dobra Klientów

Pracownicy naszej firmy zajmują się również odławianiem kun. Gnieżdżą się one najczęściej na poddaszach domów jedno- lub wielorodzinnych. Także strychy są miejscami, które kuny upodobały sobie do zasiedlania. Zwierzęta te, niezwykle zwinne, często dostają się do szybów wentylacyjnych domów oraz biegają po zamontowanych w nich sufitach podwieszanych.

Zajmujemy się odławianiem tych dzikich zwierząt. Z uwagi na to, iż kuny są płochliwe i nieufne, odłowienie ich nie jest prostym zadaniem – szczególnie dla niedoświadczonych właścicieli domów, w których zwierzęta te zadomowiły się. Dlatego polecamy się do perfekcyjnego odławiania wszelkich dzikich zwierząt! Z nami na długo pozbędziesz się problemu.

Również inne dziko żyjące zwierzęta, takie jak lisy, norki, czy tchórze podchodzą do pobliskich gospodarstw ludzkich. Zwierzęta te mogą być nosicielami groźnych chorób, więc jeśli tylko zauważysz, iż w pobliżu Twojego domostwa gromadzą się dzikie zwierzęta, nie czekaj, tylko zadzwoń po nasze wyspecjalizowane służby.

Sideris – fachowcy do zadań specjalnych

W sposób profesjonalny zajmujemy się odławianiem dziko żyjących zwierząt, pojawiających się w pobliżu ludzkich gospodarstw i zabudowań. Chronimy tym samym mienie i życie naszych Klientów. Odławianie jest najskuteczniejszą formą pozbycia się z posesji intruzów. To ważne, aby dom i jego otoczenie były wolne od zanieczyszczeń, jakie nieodłącznie związane są z pojawiającymi się nań zwierzętami. Działamy w zgodzie ze stosownymi normami. Dbamy o środowisko naturalne, któremu służymy. Jednocześnie działamy szybko i skutecznie. Sideris, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w odławianiu dzikich zwierząt!