dezynsekcja pluskwy

Pluskwy, lokatorzy groźni dla zdrowia

Błyskawicznie namnażające się szkodniki zagrażają ludzkiemu zdrowiu. Chcąc walczyć z nimi domowymi sposobami, często stawiamy się od razu na przegranej pozycji. Pluskwy to przeciwnik godny zatrudnienia specjalisty, który szybko poradzi sobie z niehigienicznym problemem.

Strzeż się pluskiew – są groźne dla zdrowia

Klienci często myślą, iż domowymi sposobami w łatwy sposób poradzą sobie z biegającymi intruzami, jakimi są pluskwy. Szkodniki te szybko namnażają się i szczególnie tłumnie tworzą skupiska w kuchniach oraz miejscach wypoczynku domowników. Ich obecność przeraża największych twardzieli, powodując strach przed roznoszonymi przez pluskwy bakteriami.

Pluskwy, żywiące się krwią zwierząt ciepłokrwistych, w tym także człowieka, przenoszą groźne choroby, w tym między innymi gronkowca złocistego, będącego przyczyną dalszych chorób i powikłań – sepsy, czy zapalenia płuc. Zatem należy dokładnie oczyścić dom z obecności tych intruzów.

Znane i przekazywane z pokolenia na pokolenie rady, by w miejscach pojawienia się pluskiew rozłożyć fasolę, czy liście orzecha, bywają mało skuteczne. Podobnie rzecz się ma z zalepianiem dziur i szczelin oraz wtłaczaniem pary wodnej do nich. Dokładne sprzątanie, pranie, czy nawet systematyczne, skrupulatne odkurzanie i prasowanie zaatakowanych przez pluskwy powierzchni kanap, nie są w stanie zapewnić odpowiedniego stopnia higieny oraz całkowitej eliminacji szkodników. Działania te wymagają czasu i systematyczności. Ponadto wielokrotnie są… zawodne.

Sideris – specjaliści dbający o zdrowie Klientów

Działamy, czyścimy, szorujemy, a szkodniki powracają. Co robić w tej patowej sytuacji? Zatrudnić fachowca!

Rozwiązaniem biegającego problemu zajmą się specjaliści naszej firmy.  Na co dzień spotykamy szkodniki, z którymi z powodzeniem walczymy i zawsze wygrywamy! Jeśli zauważą Państwo, że w domu pojawiły się pluskwy, zachęcamy do kontaktu z nami. Profesjonalnie zajmujemy się zwalczaniem szkodników. Stosujemy tylko sprawdzone metody działania i skuteczne środki chemiczne. Z najwyższą starannością dbamy o higienę w domach naszych Klientów. Wykonujemy liczne zabiegi, w tym dezynsekcję, deratyzację, czy fumigację. Wszystko po to, by domy naszych Klientów wolne były od intruzów roznoszących groźne dla zdrowia i życia choroby. Sideris –  Sprawdź naszą fachowość.