Wiosna tuż tuż, wykonaj fumigację!

Wiosna tuż tuż, wykonaj fumigację!

Borykasz się z problemem namnażających się szkodników? Nie wiesz co robić? Skorzystaj z porad fachowców, którzy zaproponują najskuteczniejszą metodę zwalczania zagrażających higienie otoczenia insektów i gryzoni.

Fumigacja – w walce ze szkodnikami bądź skuteczny!

Fumigacja jest metodą skutecznie i szybko zwalczającą biegające szkodniki. W związku z tym, że zbliża się wiosna, a więc okres z korzystnymi dla tego zabiegu, wysokimi temperaturami, warto już dziś pomyśleć o zastosowaniu tej metody w walce z wszechobecnymi szkodnikami. Tylko w dodatniej temperaturze zabieg fumigacji będzie skuteczny w stu procentach.

Specjaliści z firmy Sideris, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem groźnych dla życia i zdrowia ludzkiego szkodników, na Państwa zlecenie wykonają zabieg fumigacji. Jego skuteczność w dużej mierze jest zagwarantowana użyciem skutecznych, mocnych i szybko działających środków chemicznych. Stosuje się je w postaci dymu, gazu lub pary. Metoda ta posiada szerokie spektrum działania i stosuje się ją chcąc zwalczyć zarówno owady, jak i wszelkie gryzonie. Środkiem aktywnym jest  stosowany przez naszą firmę jako fumigant fosforowodór. W związku z tym, że stu procentową  gwarancję skuteczności tej metody zapewniają tylko wysokie temperatury, zbliżające się ocieplenie będzie sprzyjało wykonywaniu tego zabiegu przez specjalistów naszej firmy.

Magazyny z żywnością – miejscami zagrożonymi obecnością intruzów

Praktyka pokazuje, że najbardziej zagrożonymi miejscami, w których pojawiają się intruzi, są magazyny z przechowywaną żywnością. W tego typu miejscach można i należy przeprowadzić zabieg fumigacji, inaczej zwany gazowaniem fosforowodorem.

Zabieg fumigacji jest bezpieczny dla produktu żywnościowego, jednak jednocześnie  jest trujący dla ludzi, zwierząt i wszelkich owadów. Chcąc zatem przeprowadzić zabieg  fumigacji, bezwzględnie wynajmij do jej przeprowadzenia specjalistów, którzy zadbają o jej skrupulatne wykonanie, a po zabiegu dokładnie wywietrzą fumigowany obiekt. Fosforowodór użyty w tym procesie zostanie wówczas rozproszony w atmosferze, a sam zabieg będzie bezpieczny dla ludzkiego życia i zdrowia.

Sideris – zatrudnij fachowców od fumigacji

Zabieg fumigacji najczęściej wykonywany jest w szczelnie zakrytym, namiotowatym pomieszczeniu, do którego wtłaczany jest fumigant. To ważne, aby zabezpieczeniem fumigowanego obszaru zajęła się dobra, sprawdzona firma.

Profesjonalnie zajmujemy się zwalczaniem szkodników na wszystkich etapach rozwojowych. Na życzenie Klientów przeprowadzamy także zabiegi fumigacji . Przygotowujemy obiekt i rzetelnie wypełniamy zlecenie. Kierujemy  się zasadami bezpieczeństwa. Tak działamy, abyście Państwo byli bezpieczni i w końcowym efekcie zadowoleni z naszej pracy.

Sideris  jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Nam nic się nie wymknie, a Państwa obiekt pozostawimy czysty i bez szkodników. Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom!