Jak wygląda przyszłość Pest Control w kontekście nowych technologii i zmieniających się przepisów?

Jak wygląda przyszłość Pest Control w kontekście nowych technologii i zmieniających się przepisów?

Czy obsługa Pest Control ma szansę już teraz dorównać poziomem zaawansowania do współczesnej bankowości, lub opieki medycznej?

Powszechny rozwój cywilizacyjny w dużej mierze opiera się na potężnym przyspieszeniu w przekazie informacji.

Tradycyjne nośniki zyskały cyfrową formę która dzięki błyskawicznej transmisji praktycznie z każdego miejsca jest w stanie dotrzeć do odbiorcy w formie która jest mu akurat potrzebna.

Image-300x200 Jak wygląda przyszłość Pest Control w kontekście nowych technologii i zmieniających się przepisów?

W naszej firmie od roku 2014 wykorzystujemy technologię cyfrową w prowadzeniu dokumentacji naszych usług .
Dzięki takim rozwiązaniom dane o szkodnikach odczytane w szczerym polu, w odległm mafazynuie lub w nawet kilku lokalizacjach jednoczeńśie mogą dotrzeć do menadżera, kontrolera jakości czy audytora niemal natychmiast po wizycie technika.
Oprogra,mowanie PestScan z którego obecnie korzystamy ma tę porzewagę że jest na rynku od 2008 roku i niustannie się rozwija. Ewoluuje poprzez nieustajćy strumień informacji zwrotnych od techników pracujących w terenie na całym świecie.

Obróbka danych pozyskanych przez serwis to czysta przyjemność.
Korzyści z tego rozwiązania to między innymi:

  • plan-z-Pestscana-300x165 Jak wygląda przyszłość Pest Control w kontekście nowych technologii i zmieniających się przepisów? przy tworzeniu trendów graficznych, podglądzie interaktywnych planów obiektu czy zarządzaniem listą zaleceń u naszego klienta.