siatki na gołębie

Zabezpiecz swój dom przed ptakami

Wszechobecne w naszym życiu ptaki wydają się nieszkodliwe. Jednak ich odchody nie tylko szpecą i niszczą elewację domów mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej, są także niebezpiecznymi skupiskami chorobotwórczych bakterii. Jak z nimi walczyć?

Ptasi intruzi

Ptaki – synonim piękna, delikatności i porannych śpiewów. Ale także zwierzęta, pozostawiające po sobie szkodliwe zdrowiu i wywołujące choroby odchody, w których występują skupiska pasożytów i bakterii.
Pomijając względy estetyczne, ptasie odchody mają także niszczycielski wpływ na lakier i karoserię samochodów. Przyczyną takiego ich działania jest kwaśny odczyn. Nie ma nic gorszego niż białe plamy na pięknym, czarnym, często ekologicznym lakierze samochodowym! Równie nieestetycznie jawi się zanieczyszczona elewacja domu, a często i jego powierzchnie okienne… Widząc dobra w takim stanie, bezsilni Klienci często decydują się na działanie.

Skutecznie zniechęcamy

Nasi specjaliści, wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Sideris, stosują wyłącznie sprawdzone metody działania. Zniechęcają dziko żyjące ptaki, takie jak wróble, czy gołębie, do siadania na parapetach domów oraz gzymsach wszelkich budowli i obiektów użyteczności publicznej.
Już teraz warto zastanowić się nad wezwaniem naszej doświadczonej kadry, która przyjedzie pod wskazany adres, dokona dokładnej inspekcji domostwa i przygotuje szczegółową ofertę dostosowaną do potrzeb Klienta. Wykorzystamy najskuteczniejszą i możliwą do wdrożenia metodę odstraszającą ptactwo. Działamy kompleksowo i skutecznie. Opieramy się na wypracowanych przez lata, sprawdzonych metodach walki z domowymi intruzami. Nam nic się nie wymknie! Sideris.