bezpłatny audyt DDD

Zamów bezpłatny audyt DDD i dowiedz się jak zabezpieczona jest Twoja firma

Czy zabezpieczenie DDD w Twojej firmie spełnia najwyższe normy jakości? Zrób bezpłatny audyt DDD już teraz!

Stałym dążeniem każdej firmy jest osiągnięcie i utrzymanie najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa wyrobów oraz ciągłe zaspokajanie potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów.

Jednym z istotnych czynników bezpośrednio wpływających na jakość jest odpowiednie zabezpieczenie przed szkodnikami.

Za każdym razem kiedy kontaktujemy się z potencjalnymi Klientami słyszymy „współpracujemy już z firmą DDD od 10 lat”, „mamy sprawdzoną i zaufaną firmę”, „nasze obecne zabezpieczenia spełniają nasze oczekiwania i potrzeby” Rzeczywistość często pokazuje, że system zabezpieczeń jest przestarzały, niefunkcjonalny i nie spełnia aktualnych norm.

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zabezpieczona jest Twoja firma, czy system spełnia najwyższe normy, czy preparaty posiadają odpowiednie atesty, a stosowane metody gwarantują bezpieczeństwo, wyślij do nas zgłoszenie.

Skontaktujemy się z Tobą, ustalimy dogodny termin i przeprowadzimy bezpłatny, rzetelny, a przede wszystkim obiektywny audyt DDD. Po przeprowadzonym audycie otrzymasz raport kompleksowo oceniający zabezpieczenie DDD oraz rekomendację rozwiązań, których zastosowanie wpłynie na usprawnienie systemu.

Zgłoszenie możesz wysłać np. poprzez formularz dostępny na naszej stronie: Kontakt

W skład audytu wchodzi m.in.:

  • przegląd urządzeń
  • kontrola dokumentacji
  • sporządzenie dokumentacji fotograficznej
  • opis niezgodności

Audyt “0” daje Klientowi:

  • Korzyść za 0 zł – jest to raport z bardzo szczegółowego i surowego audytu, który sam w sobie stanowi wartość dla Klienta.
  • Szansę poprawy świadczonej usługi od obecnej firmy lub możliwość dokonania porównania z naszym standardem i zmiany usługodawcy.
  • Bezpieczeństwo przed utratą, istotnych dla sprzedaży, punktów podczas zewnętrznego audytu certyfikującego.

 

Szanujemy Twój czas, działamy szybko i skutecznie.

Podczas audytu pracownicy SIDERIS zapoznają się także z charakterem miejsca poddawanego kontroli. Rozwiązania wybierane w ten sposób, dostosowane są do potrzeb Twojej firmy także pod względem estetyki. Nowoczesne urządzenia pozwalają na montowanie ich w miejscach, które wymagają zachowania nie tylko schludnego, ale też eleganckiego wyglądu.

Wsparcie, jakie daje SIDERIS, pomoże Ci spełnić wymagania stawiane nie tylko przez Sanepid, ale także przez Sieci handlowe oraz jednostki certyfikujące na zgodność z normami takimi jak AiB, BRC 7, TFMS, IFS, HACCP.

Usługi świadczone przez SIDERIS są najwyższej jakości i akceptowane są zarówno przez instytucje kontrolujące (m.in. właśnie Sanepid i Weterynaria) jak i jednostki certyfikujące, a także przez samych odbiorców czyli Sieci handlowe i Konsumentów.

Poniżej prezentujemy niektóre urządzenia, które uległy zniszczeniu przez zapomnienie, w wyniku różnych czynników zewnętrznych lub warunków atmosferycznych, a także po prostu przez rażące zaniedbania firm odpowiedzialnych za ich kontrolę.

Zamów bezpłatny Audyt zerowy poprzez FORMULARZ