Dla rolnictwa

sideris_img-full_uslugi_07_ Dla rolnictwa

Zawsze na bieżąco – najwyższe standardy.

W rolnictwie szczególnie ważna jest eliminacja zanieczyszczeń i źródeł zakażeń. Magazynowane produkty objęte są ogromną troską i wymagają wyjątkowej uwagi. Oczyszczanie spichlerzy, silosów, magazynów i innych pomieszczeń jest po prostu niezbędne, aby prowadzić działalność zgodnie z restrykcyjnymi wymogami higieny. Podjęcie odpowiednich kroków chroni przed namnażaniem grzybów, bakterii i pleśni. Rolnicy oraz właściciele magazynów często rozkładają ręce nie wiedząc co zrobić, by chorobotwórcze drobnoustroje nie rozwijały się w szybkim tempie, niszcząc zbiory oraz produkty przechowywane w silosach czy spichlerzach. W takich przypadkach dezynfekcja dla rolnictwa okazuje się rozwiązaniem idealnym.

Pomagamy osiągać najwyższe standardy higieny podczas eliminacji zanieczyszczeń oraz źródeł zakażeń. Proponujemy dezynfekcję i oczyszczanie:

  • silosów,
  • spichlerzy,
  • magazynów,
  • młynów.

Nasze usługi obejmują oczyszczenie obiektów, opryski, zamgławianie termiczne, fumigację fosforowodorem, prace alpinistyczne przy usuwaniu nawisów oraz inne sposoby pozwalające na eliminację zanieczyszczeń i źródeł zakażeń. Sięgamy po sprawdzone i dokładnie przebadane środki czystości, idealne do dezynfekcji w rolnictwie.