Kim jesteśmy

Zgrany zespół

Sideris do firma DDD z Warszawy, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wsparcie przy prawidłowym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa zgodnie z wymogami higieny i bezpieczeństwa. Ale to nie wszystko – swoje usługi kierujemy również do klientów indywidualnych. Podejmujemy się zarówno większych, jak i mniejszych zleceń w zakresie zwalczania wszelkiego rodzaju szkodników.

Oferujemy usługi DDD (deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja) na najwyższym poziomie – stawiamy na nowoczesne urządzenia oraz technologie. Jesteśmy też na bieżąco z wymogami prawnymi w zakresie higieny i bezpieczeństwa i chętnie dzielimy się swoją wiedzą z naszymi klientami. Wiemy nie tylko, jak pozbyć się szkodników ze wszelkiego rodzaju obiektów i pomieszczeń, ale też jak zapobiec ich pojawieniu się. Wdrażamy między innymi monitoring HACCP, czyli monitoring szkodników obowiązkowy we wszelkiego rodzaju firmach i zakładach mających choć znikomy kontakt z żywnością.

Zwalczanie szkodników nie ma przed nami tajemnic. Korzystając z naszych usług DDD, mogą mieć Państwo pewność, że usługi zostaną wykonane skutecznie, a przy tym w sposób bezpieczny dla środowiska. Nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty oraz atesty.

Kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klientów. Jednocześnie dbamy o estetykę pracy oraz indywidualne preferencje klienta.

sideris_o-nas_icons_01_ O nas

10 lat doświadczenia i praktyki

sideris_o-nas_icons_04_ O nas

Elektroniczny system nadzoru

sideris_home-icons_b_certyfikaty_-1 O nas

Norma EN-PN 16636

sideris_o-nas_icons_02_ O nas

Certyfikat ISO 9001:2008

sideris_team-photos_06_ O nas

Paweł Bartkowski

PREZES ZARZĄDU

Mózg zespołu i założyciel Sideris. Siła spokoju i olbrzymie poczucie humoru. Człowiek dbający o to aby w firmie wszystkie trybiki chodziły miękko i bez oporu. W branży DDD od wielu lat. Dba o świetne relacje z klientami.

sideris_team-photos_05_-1 O nas

Patryk Gwiazda

CZŁONEK ZARZĄDU

W branży DDD od 2004 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terenowej oraz zarządzaniu pracą zespołu w terenie. Założyciel, organizator w firmie, logistyka i szkolenia personelu. Specjalistyczne szkolenia przydatne w branży: znajomość norm jakościowych, uprawnienia do fumigacji (gazowań obiektów i produktów), alpinista, operator podnośników. Zajmuje się wplataniem nowoczesnych technologii w codzienne życie naszej firmy pracą operacyjną i wsparciem w sprzedaży.

Poznaj zalety cyfrowej dokumentacji

Wyższy standard zabezpieczeń za tę samą cenę!