Kim jesteśmy

Zgrany zespół

W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i technologie. Posiadamy niezbędne certyfikaty i atesty gwarantujące skuteczność wykonanej usługi i bezpieczeństwo środowiska.

Kierujemy się przede wszystkim dobrem Twojej firmy i zadowoleniem Klientów. Jednocześnie dbamy o estetykę pracy oraz Twoje indywidualne preferencje.

sideris_o-nas_icons_01_ O nas

10 lat doświadczenia i praktyki

sideris_o-nas_icons_04_ O nas

Elektroniczny system nadzoru

sideris_home-icons_b_certyfikaty_-1 O nas

Norma EN-PN 16636

sideris_o-nas_icons_02_ O nas

Certyfikat ISO 9001:2008

sideris_team-photos_06_ O nas

Paweł Bartkowski

PREZES ZARZĄDU

Mózg zespołu i założyciel Sideris. Siła spokoju i olbrzymie poczucie humoru. Człowiek dbający o to aby w firmie wszystkie trybiki chodziły miękko i bez oporu. W branży DDD od wielu lat. Dba o świetne relacje z klientami.

sideris_team-photos_05_-1 O nas

Patryk Gwiazda

CZŁONEK ZARZĄDU

W branży DDD od 2004 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terenowej oraz zarządzaniu pracą zespołu w terenie. Założyciel, organizator w firmie, logistyka i szkolenia personelu. Specjalistyczne szkolenia przydatne w branży: znajomość norm jakościowych, uprawnienia do fumigacji (gazowań obiektów i produktów), alpinista, operator podnośników. Zajmuje się wplataniem nowoczesnych technologii w codzienne życie naszej firmy pracą operacyjną i wsparciem w sprzedaży.

sideris_team-photos_04_ O nas

Maciej Grużewski

DYREKTOR HANDLOWY

Doświadczony handlowiec który odkrywa tajniki usług DDD oraz zaplecza różnych zakładów i potencjalnych klientów, człowiek o mocnym charakterze ale niestety słabym zdrowiu, lubiący wiatr we włosach i zapach benzyny, co sprawiają że jego podróże po kraju w poszukiwaniu nowych klientów stają się przyjemnością.

Poznaj zalety cyfrowej dokumentacji

Wyższy standard zabezpieczeń za tę samą cenę!