Usługi

Co robimy?

Specjalizujemy się w usługach z zakresu DDD – deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji. Naszym głównym zadaniem jest zatem likwidacja szkodników, takich jak gryzonie i owady, a także zabezpieczanie budynków oraz balkonów przed ptakami miejskimi. Ponadto zajmujemy się odpluskwianiem, odkomarzaniem, a także usuwaniem gniazd os i szerszeni.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, czym się zajmujemy i na czym polega zakres naszych działań, zajrzyj do poszczególnych kategorii. Dzięki nim szybko podejmiesz decyzję o współpracy.

Jeżeli nie znalazłeś tu tego, co Cię interesuje, skontaktuj się z nami. Współpracujemy z dużymi oraz małymi firmami, a także z instytucjami i osobami prywatnymi. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie kogoś, kto wykona powierzone zadanie w skuteczny i bezpieczny sposób.

Jedną z naszych usług jest dezynsekcja, która polega na usuwaniu zanieczyszczeń oraz odchodów pozostawionych przez owady, a także likwidowanie karaluchów czy pluskiew biegających po domach i zakładach pracy.

Dla zachowania optymalnej higieny w budynkach i poza nimi istotne jest usuwanie nie tylko dużych szkodników, ale także drobnych, niewidocznych gołym okiem organizmów. W tym celu przeprowadzamy dezynfekcje.

Obecność myszy lub szczurów to poważny problem. Jedną z naszych usług jest więc deratyzacja. Przy pomocy sprawdzonych rozwiązań likwidujemy gryzonie z domów, magazynów zbożowych czy zakładów pracy.

Czynność ta związana jest z uciążliwym przebywaniem ptaków w pobliżu okien. Zwierzęta pozostawiają po sobie odchody i inne zanieczyszczenia. Aby temu zapobiec, montujemy kolce oraz siatki przeciwko ptakom.

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest deodoryzacja. Czynność ta polega na pozbywaniu się nieprzyjemnych zapachów po substancjach różnego pochodzenia – głównie w zakładach produkcyjnych i przetwórczych.

Komary co roku uprzykrzają nam życie. Jeśli na domiar złego dom lub firma mieści się w pobliżu zbiornika wodnego, odkomarzanie okaże się jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się tych natrętnych owadów.

Niektóre zadania wymagają od nas pracy na wysokościach. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem gniazd os i szerszeni, ale także montowaniem moskitier czy instalacją siatek, kolców i głośników przeciwko ptakom.

W ramach usługi zajmujemy się oczyszczaniem spichlerzy, magazynów zbożowych oraz pozostałych miejsc, w których przechowywane są plony, co skutecznie chroni przed namnażaniem się grzybów oraz bakterii.

Nasza oferta

Jeśli masz problem ze zwalczaniem owadów, szkodników, bakterii czy innych czynników negatywnie wpływających na higienę Twojego otoczenia to dobrze trafiłeś.