domowe metody walki ze szkodnikami

Domowe metody walki ze szkodnikami zawodzą, co zrobić?!

Podejmujemy wyzwanie i samodzielnie rozpoczynamy walkę ze szkodnikami. Po przeczytaniu setek poradników podejmujemy próbę pozbycia się intruzów. Co jednak zrobić, gdy domowe metody walki ze szkodnikami nie przynoszą zadowalających efektów?

Naturalnie nie zawsze znaczy skutecznie
Staramy się naturalnymi metodami przegonić i wyeliminować szkodniki okupujące nasz dom, czy mieszkanie. Szybko namnażające się zastępy intruzów, skupiających się w pomieszczeniach z żywnością lub w miejscach naszego wypoczynku, potrafią przerazić każdego wielbiciela czystości i higieny. Wydaje nam się, że znamy naturalne metody zwalczające pluskwy domowe – mają je odstraszać świeże liście orzecha, bądź fasoli. Główne znaczenie odgrywa tu zapach. Ale czy działa wystarczająco skutecznie?

Niektórzy radzą zalepiać gipsem lub silikonem wszystkie dziury, jakie widoczne są w domu. Do tego zabiegu można także użyć także dwustronnej taśmy klejącej. Znane są również metody wtłaczania pary wodnej do dziur i szczelin w domu – by wyeliminować przychodzące do nas od sąsiadów szkodniki. Wymaga to jednak dużej systematyczności, gdyż czynności wtłaczania pary wodnej trzeba wykonywać dwa razy w ciągu dnia, przez okres jednego miesiąca.
Materace i domowe łóżka można także przeprasować gorącym żelazkiem. Ponadto zalecane jest częste pranie pościeli i ubrań domowników. Co jednak zrobić, gdy nasze metody, pomimo usilnych starań, zawodzą?

Zatrudnij specjalistę – działa szybko i skutecznie!
Bywa i tak, że stosowane przez nas metody nie działają, lub tylko w nieznacznym stopniu przynoszą efekty. Szkodniki powracają, co przyprawia nas o ból głowy. W takiej sytuacji najlepiej zadzwonić po wyspecjalizowaną firmę zajmująca się profesjonalnym zwalczaniem szkodników wszelkiego rodzaju. Sideris, jesteśmy firmą, która stosuje sprawdzone i skuteczne metody walki ze szkodnikami. Zadbamy o to by, przestrzeń Państwa życia wolna była od zanieczyszczeń i szkodników. Przeprowadzimy skuteczną deratyzację, dezynsekcję, odkomarzanie, a nawet odłów dzikich zwierząt.