elektroniczny system nadzoru

Elektroniczny system nadzoru DDD

Prace dezynfekcyjne, deratyzacyjne i dezynsekcyjne są kluczowe dla utrzymania obiektów w odpowiedniej czystości – dotyczy to w szczególności tych, w których przetwarzane czy też przechowywane są produkty spożywcze.

Gryzonie, insekty, bakterie, grzyby są zagrożeniem dla żywności, dlatego w celu eliminacji zagrożenia, co również jest związane z wymogami systemów HACCP czy GMP, zalecane jest prowadzenie regularnych prac w sektorze DDD – dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja.

W naszej firmie Sideris od lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w tej dziedzinie. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, który pozwala nam na ich prowadzenie w branży rolniczej, spożywczej, gastronomicznej, magazynach. Również udostępniamy naszym klientom elektroniczny system nadzoru DDD.

Pozwala on na skuteczne monitorowanie stanu czystości pomieszczeń w zakładach. Polega on na zainstalowaniu w obiektach specjalnych urządzeń, które umożliwiają pełną kontrolę aktywności czynników niepożądanych – insektów, gryzoni i innych. Atutem naszego elektronicznego systemu dozoru DDD jest dostęp online, dlatego stan czystości pomieszczeń można kontrolować bez konieczności wychodzenia z biura czy z domu. Dzięki tego rodzaju wsparciu można skutecznie dbać przez cały czas o wysoki poziom higieny i w razie potrzeby błyskawicznie reagować.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług deratyzacyjnych, dezynfekcyjnych i dezynsekcyjnych wraz z elektronicznym systemem dozoru DDD zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.