Jak zachować higienę w hotelach? Wykonaj dezynsekcję!

Jak zachować higienę w hotelach? Wykonaj dezynsekcję!

Hotele oraz obiekty użyteczności publicznej są miejscami, w których poziom higieny nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Jednocześnie są obszarami narażonymi na pojawianie się oraz zalęganie licznych owadów i insektów. Jak temu zapobiec?

Utrzymuj higienę – to procentuje!

Bezwzględne utrzymywanie wysokich standardów higienicznych jest konieczne w hotelach oraz miejscach użyteczności publicznej. Wszędzie tam, gdzie przepływ ludzi jest duży , a tereny do sprzątania rozległe, istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się owadów biegających i latających. Jak zapobiec pojawianiu się szybko namnażających się insektów?

Jako profesjonaliści, rekomendujemy przeprowadzanie zabiegu dezynsekcji, który polega na wytępieniu szkodliwych dla higieny i ludzkiego zdrowia owadów, w tym much, komarów, ale i wszy oraz karaluchów. Ważne jest, aby oprócz samych owadów dokładnie zlikwidować także złożone przez nie jaja i larwy.

Zabiegi dezynsekcji wykonujemy zarówno w hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej, jak i w domach Klientów indywidualnych, firmach, czy zakładach pracy.

Przeprowadź dezynsekcję – jest skuteczna

W praktyce istnieje wiele metod dezynsekcji. Wśród nich, niezwykle skuteczną jest ta z zastosowaniem środków fizycznych – pary, ognia, gorącego powietrza oraz promieniowania UV. Do skutecznych metod zalicza się także działanie mechaniczne, które wspierane jest środkami chemicznymi. W procesie mechanicznym wyłapuje się insekty oraz energicznie wytrzepuje, na przykład z pledów i dywanów.

Dezynsekcja biologiczna jest metodą, w której eliminuje się szkodniki przy pomocy innych żywych organizmów. Na uwagę zasługuje także dezynsekcja opryskowa – tę stosuje się głównie w przypadku żywności zgromadzonej w magazynach i wykorzystywane są w jej procesie odpowiednio dobrane preparaty chemiczne.

Dezynsekcja jest niezwykle obszerną pod względem spektrum działania oraz nadzwyczaj skuteczną metodą zwalczania szkodników zagrażających wysokim standardom higienicznym hoteli i obiektów  użyteczności publicznej. Zachęcamy do skorzystania z naszej rozległej wiedzy i doświadczenia w zakresie walki ze szkodnikami. Jesteśmy profesjonalistami działającymi szybko i skutecznie. Pomagamy Klientom w walce z insektami. Sideris… i nic się nie wymknie!