Sideris - Nic nam się nie wymknie

Sideris – Nic nam się nie wymknie

Higiena to niezbędny element gwarantujący zdrowie i bezpieczeństwo ludzi. Jest ona zarówno niezwykle ważna w przypadku mieszkań i posesji prywatnych, jak i obiektów o charakterze publicznym.

Te ostatnie szczególnie muszą dbać o wysoki poziom czystości, ponieważ jej brak może skutkować rozprzestrzenianiem chorób, wirusów i zatruć na wielką skalę.

Usługi dla przedsiębiorców i instytucji

Bez wątpienia ta część naszej działalności – związana w usługami dla klientów instytucjonalnych i firm – ma szczególnie pożądany charakter. Naszą misją jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i ograniczenie występowania oraz rozprzestrzeniania się wirusów, bakterii czy grzybów zagrażających zdrowiu i życiu ludzi. Stale pracujemy nad wprowadzaniem czynników, które obniżają standardy higieny.

W przestrzeniach publicznych tradycyjnie najczęściej stosowane są deratyzacja, dezynfekcja oraz dezynsekcja. Dwie pierwsze odnoszą się do usuwania szkodników (myszy, szczurów oraz owadów). Dezynfekcja związana jest z likwidacją bakterii i wirusów, które mogą obniżyć bezpieczeństwo użytkowania przestrzeni oraz produktów.

Poza standardową eliminacją zagrożeń związanych z występowaniem form zanieczyszczeń i szkodników proponujemy także nowoczesne rozwiązania, które znacznie ułatwiają utrzymanie odpowiednich standardów w zakresie czystości. Należą do nich elektroniczny system monitoringu szkodników, zabezpieczenia przed ptakami czy sprzątania specjalistyczne.

Usługi dla osób prywatnych

Klientom indywidualnym proponujemy natomiast wszelkie usługi, które zapewnią czystość i wolność od zagrażających życiu i zdrowiu zarazków i zwierząt. Z nami szybko pozbędziesz się myszy i szczurów, odłowimy dzikie zwierzęta panoszące się u ciebie w domu lub ogrodzie, czy przeprowadzimy skuteczną dezynsekcje.

Naszą specjalnością jest niezwykle popularne odkomarzanie. Dla osób nastawionych na ekologiczne zabezpieczenia domu proponujemy zamontowanie skutecznych moskitier.