Zabezpiecz obiekt lub dom przed ptakami

Zabezpieczenia przed ptakami

Ptaki to ozdoba naszych ogrodów, ale i prawdziwy koszmar domowych elewacji, na których pozostawiają swoje kwaśne, nie dające się niczym usunąć odchody. Poprzez takie niehigieniczne zachowania, ptaki są nosicielami groźnych chorób zagrażających ludzkiemu zdrowiu, a nawet życiu. Jak zabezpieczyć obiekt lub dom przed ich niszczycielskim działaniem?

 

Wszędzie tam, gdzie pojawiają się ptaki, narasta problem związany z higieną miejsc, w których budują gniazda, lub przysiadają. Ptaki bowiem pozostawiają na elewacji budynków groźne dla ludzkiego zdrowia odchody. Niszczą budynki i przenoszą groźne bakterie chorobotwórcze. Jak z nimi skutecznie walczyć?

Sideris – walczymy z niszczycielskim działaniem ptaków

Działamy profesjonalnie i kompleksowo. Jeśli zamierzasz dokładnie zabezpieczyć dom przed ptakami, zatrudnij specjalistów naszej firmy. Zadanie wykonamy rzetelnie i z najwyższą starannością. Zaczniemy od dokładnego sprawdzenia miejsc, w których gromadzą się lub przysiadają ptaki. Zrobimy rekonesans i określimy,  gdzie najchętniej zakładają gniazda. Spowodujemy, że ptaki nie będą już niszczyć elewacji Waszego domu lub obiektu. Dzięki nam pozbędziecie się także uporczywie pojawiających się gniazd, które same w sobie posiadają insekty oraz zagrażające higienie robaki, które następnie przenoszą się do wnętrz domów i mieszkań. Skutecznie i na długo usuwamy ślady obecności ptaków, czyścimy domy i obiekty z pozostawionych przez nie zanieczyszczeń. Co jeszcze? Odstraszamy ptaki i zniechęcamy do powrotów w miejsca, w których dotychczas się pojawiały i gromadziły.

Ptaki – to nosiciele groźnych chorób

Higiena w miejscu życia jest najważniejsza. Ptaki natomiast zaburzają jej wymagany poziom. Mało tego, są nosicielami niebezpiecznych dla zdrowia chorób. Mogą przenosić omitozę, salmonellozę czy chlamydiozę –  choroby groźne dla ludzkiego zdrowia. W budowanych przez ptaki gniazdach schronienie znajdują pluskwy, mole, czerwie, roztocza i wiele innych szkodników, drastycznie obniżających poziom higieny. Nasi specjaliści zajmują się walką z tymi szkodnikami. Sprawiają, że Wasze codzienne życie może być wolne od niebezpiecznych ptasich odchodów i bakterii chorobotwórczych, które nieodłącznie związane są z ich obecnością.

Sideris – dla zdrowia naszych Klientów

Wynajmij fachowców, by odpowiednio i skutecznie zabezpieczyć dom lub obiekt przed powracającymi ptakami. Prawda jest taka, że tylko wysoko wyspecjalizowani pracownicy naszej firmy będą mogli pomóc Wam w kłopotliwej sytuacji. Sideris –  skutecznie walczymy z ptakami i profesjonalnie zabezpieczamy domy i obiekty przed ich niszczycielskim działaniem. Wszystko dla zdrowia i komfortu życia  naszych Klientów. Nam nic się nie wymknie… Sprawdź nasze umiejętności!